Přeskočit na hlavní obsah
Doprava zdarma: aktuálně cca.

Naše značky. Váš styl. Váš koberec.

Váš domov - to jste vy. Váš interiér ukazuje váš životní styl a všechny vaše aspekty. S našimi značkami najdete koberec, který se k vám opravdu hodí. Vytvořte si domov, který bude stejně osobitý jako vy.

Přirozenost, ohleduplnost, vnitřní rovnováha a transparentnost utvářely benuta Pure. Koberce a doplňky této značky jsou vyrobeny z přírodních, odolných nebo recyklovaných materiálů - pro vědomé zařizování s výhledem do budoucnosti.

Zařizování oázy klidu

Moderní vzory se snoubí se snadno udržovatelnými materiály - koberce a doplňky této značky obstojí v pestrém rodinném životě. Ať už pro dvounohé nebo čtyřnohé přátele, děti nebo dospělé - benuta Nest je tu pro každého.

Pocit bezpečí

Nejnovější trendy a zábavné, kreativní vzory - benuta Pop je značka pro milovníky interiérů s jedinečným stylem. Objevte koberce a doplňky pro každý rozpočet, které dodají vašemu domovu individualitu. Vyjádřete se!

Nastavte trendy

Exkluzivní vzory, vybrané materiály a propracované řemeslné zpracování jsou charakteristickými znaky kvality Finest. Kolekce koberců této značky splňují speciální požadavky na bydlení a kvalitní interiér.

Zažijte luxus

Naše značka Lytte vytváří chráněný a láskyplný domov, kde se děti mohou svobodně rozvíjet. Nápadité vzory, koberce se snadnou údržbou a roztomilé doplňky vybízejí k bezstarostnému hraní, dovádění a snění.

Kamarády na hraní