Přeskočit na hlavní obsah
Doprava zdarma: aktuálně cca.

Koberce, které jsou trendy a prostě zábavné

Máte chuť na aktualizaci interiéru? Od minimalistických po maximalistické, skandinávské nebo retro - u benuta Pop najdete trendy koberce, které dokonale odpovídají vašemu individuálnímu stylu. Pro domov, který má stejně osobitý charakter jako vy.

500 Produkty

500/500 výsledky

Trendy pro váš domov: koberce benuta Pop

Domov - to je pro nás místo inspirace, kreativity a radosti ze života. A přesně takové místo si můžete vytvořit s našimi trendy koberci od benuta Pop. Nezáleží na tom, zda se vám líbí minimalistický, retro nebo barevný - naše koberce benuta Pop vnesou do vašeho domova závan čerstvého vzduchu během okamžiku.

Dostupné koberce, které jsou trendy

Krásný a stylový domov by neměl stát ani korunu. Proto zde najdete krásné a cenově dostupné koberce - přesně to, co potřebujete pro jedinečný domov. Nechte se tedy inspirovat naší širokou nabídkou a pravidelně zkoušejte nové styly - protože kdo má rád rutinu?"

Styly, které vám dokonale padnou

Podle hesla “Ukaž mi, jak žiješ, a já ti řeknu, kdo jsi” si myslíme, že váš domov by měl být stejně individuální a jedinečný jako vy. Proto u benuta Pop máme obrovský výběr stylů koberců, které dokonale ladí s vaším oblíbeným vzhledem interiéru.

Tyto koberce se hodí k těmto stylům

  1. Styl Skandi: Čisté linie, jemné barvy a útulné doplňky - styl Skandi je ideální pro všechny minimalisty, kteří mají rádi domácí a uvolněný styl. K tomuto stylu se hodí jednoduché koberce ve světlých barvách. Větší dynamiku dodají vzory s vysokými efekty nebo organickými tvary.

  2. Boho chic: Hravé detaily, teplé barvy a přírodní materiály - boho chic rozbuší srdce všech svobodných duší a individualistů. Koberce v berberském stylu se k tomuto stylu dokonale hodí. Koberce jsou k dispozici v barevných provedeních i v jednoduché černé a bílé barvě.

  3. Styl poloviny století: Tmavé dřevo, čisté linie a oblíbené kousky z blešího trhu - se stylem poloviny století se do vašeho domova přesune nostalgická retro atmosféra. K tomuto klasickému vzhledu se hodí staré koberce, vyrobené z juty nebo útulné koberce s vysokým vlasem

  4. Barevné bydlení: Tento trend je především o kombinování barev, vzorů a materiálů. Barevné bydlení vám navodí dobrou náladu a dá vám prostor pro vlastní kreativitu. Zkombinujte tento styl s neobvyklými koberci s barevnými vzory.

Vzhledy, které můžete nakupovat: benuta Insta-Shop

Rádi vidíme, jak naše benuta Pop koberce září ve čtyřech stěnách komunity benuta. Podívejte se do našeho Insta-Shopu a inspirujte se nejnovějšími vzhledy. A jediným kliknutím můžete snadno nakupovat styly komunity.

Udržujte si inspiraci a buďte vždy aktuální

Na Instagramu a v našem newsletteru vás pravidelně seznamujeme s nejnovějšími interiérovými trendy a nejžhavějšími nabídkami. Klikněte sem a přihlaste se k odběru newsletteru benuta a už nikdy vám neunikne žádná novinka.