Přeskočit na hlavní obsah
Doprava zdarma: aktuálně cca.

Platba a doprava

Nabízíme různé platební metody, díky kterým je nakupování u nás pohodlné a snadné. Stačí si jen vybrat ten, který vám nejvíce vyhovuje, a těšit se na své nové oblíbené benuta!

Platební metody

 • Platba kreditní nebo debetní kartou


  Přijímáme karty MasterCard, VISA a AMEX.


  Během procesu objednávky na benuta.cz můžete zaplatit fakturovanou částku kreditní nebo debetní kartou. K platbě potřebujete číslo karty, dobu platnosti a ověřovací číslo karty. Číslo ověření karty je speciální bezpečnostní funkce, kterou používají společnosti vydávající kreditní karty, aby zajistily, že kreditní nebo debetní karta je fyzicky přítomna při zadávání objednávky. U karet MasterCard a VISA najdete třímístné kontrolní číslo na zadní straně karty. U karty AMEX je 4místné kontrolní číslo na přední straně karty.

  Vaše platba je zpracovávána přímo. Po úspěšném přijetí platby zpracujeme vaši objednávku a připravíme váš nákup k odeslání.

  Doprava

  Abychom zajistili, že vaše zásilka dorazí spolehlivě a bezpečně, spolupracujeme s renomovanými logistickými společnostmi, jako jsou DHL, DPD, GEL, GLS nebo UPS. Náklady na dopravu závisí na místě doručení. Jejich výši zjistíte před dokončením objednávky v pokladně. Velikost a hmotnost zásilky (zásilek) určí, který poskytovatel přepravních služeb je nejvhodnější pro doručení vaší objednávky. O tom vás budeme informovat v potvrzení o odeslání.

  Poznámka: V případě velmi velkých nebo těžkých položek, které nelze zaslat jako balík, pověříme spediční firmu, aby vaši objednávku doručila " free kerbside". V tomto případě vás bude dopravce kontaktovat a dohodne s vámi termín doručení. "Free kerbside" znamená, že zboží bude pouze vyloženo z nákladního automobilu. Všechny ostatní způsoby přepravy (např. k vám domů) jsou v kompetenci pracovníků přepravní společnosti nebo musí být s přepravní společností předem dohodnuty. To může mít za následek dodatečné náklady.

  Je pro nás důležité, abyste objednané zboží obdrželi co nejrychleji. Proto můžeme vaši objednávku rozdělit do několika dodávek. Jakmile bude zásilka na cestě k vám, budeme vás samozřejmě informovat e-mailem.

  Další informace o přepravě a doručení naleznete v sekci Nápověda a kontakt.

  Upozornění: Při zasílání na ostrovy může být uplatňován ostrovní paušál, což může vést k dodatečným nákladům. Zda se na vaši objednávku vztahuje a jaká je výše paušální sazby, zjistíte před dokončením objednávky v pokladně.