Přeskočit na hlavní obsah
Doprava zdarma: aktuálně cca.

Platba a doprava

Nabízíme různé platební metody, díky kterým je nakupování u nás pohodlné a snadné. Stačí si jen vybrat ten, který vám nejvíce vyhovuje, a těšit se na své nové oblíbené benuta!

Platební metody

 • Platba kreditní kartou


  Přijímáme karty MasterCard, VISA a AMEX.


  Během procesu objednávky na benuta.cz můžete zaplatit fakturovanou částku kreditní kartou. K platbě potřebujete číslo karty, dobu platnosti a ověřovací číslo karty. Číslo ověření karty je speciální bezpečnostní funkce, kterou používají společnosti vydávající kreditní karty, aby se ujistily, že je kreditní karta při zadávání objednávky fyzicky přítomna. U karet MasterCard a VISA najdete třímístné kontrolní číslo na zadní straně kreditní karty. U karty AMEX se 4místná kontrolní číslice nachází na přední straně karty.


  Po obdržení objednávky bude z účtu vaší kreditní karty odečtena částka.


  Vaše objednávka bude doručena okamžitě, v závislosti na dostupnosti.

  Doprava

  Abychom zajistili, že vaše zásilka dorazí spolehlivě a bezpečně, spolupracujeme s renomovanými logistickými společnostmi, jako jsou DHL, DPD, GEL nebo UPS. Náklady na dopravu závisí na místě doručení. Jejich výši zjistíte před dokončením objednávky v pokladně.

  Upozornění: Pokud je to nutné vzhledem k velikosti nebo hmotnosti zásilky, bude vaše objednávka doručena "zdarma k obrubníku" přepravní službou. V takovém případě vás bude přepravní společnost kontaktovat ohledně termínu doručení. "Free kerbside" znamená, že zboží je pouze vyloženo z nákladního automobilu. Všechny ostatní přepravní cesty (např. k vám domů) jsou prováděny po dohodě se spediční firmou a podle jejího uvážení nebo musí být se spediční firmou předem dohodnuty. To může mít za následek dodatečné náklady.

  Další informace o přepravě a doručení naleznete v sekci Nápověda a kontakt.
  Upozornění: Při zasílání na ostrovy může být uplatňován ostrovní paušál, což může vést k dodatečným nákladům. Zda se na vaši objednávku vztahuje a jaká je výše paušální sazby, zjistíte před dokončením objednávky v pokladně.