Přeskočit na hlavní obsah
Doprava zdarma: aktuálně cca.

Vysoce kvalitní koberce v exkluzivních designech

benuta Finest představuje koberce nejvyšší kvality, které můžete vidět a cítit. Objevte naše limitované designové kreace - pro nesrovnatelný zážitek z bydlení, který vám vyhovuje.

Kolekce

132 Produkty

132/132 výsledky

Exkluzivní designové koberce benuta Finest

Chcete koberec, který podtrhne váš individuální styl interiéru ? Na benuta Finest najdete jedinečné výtvory našich designérů - od minimalistické elegance až po extravagantní styly.

Umělecké styly pro znalce

Váš domov nese váš osobní podpis a tvoří ho mnoho vámi vybraných šperků. Kvalitní koberec je nezbytným klíčovým prvkem tohoto celkového uměleckého díla a dotváří váš individuální styl.

Ať už jste inspirováni konkrétním stylem interiéru, nebo se nacházíte v eklektickém interiéru naše všestranné Finest kolekce nabízejí jedinečné vzory podle vašeho vkusu. Naši designéři se inspirovali významnými uměleckými styly naší doby a vytvořili vlastní moderní kreace. Patří mezi ně:

  • Elegantní koberce ve stylu Art déco

  • Grafické konstrukce a geometrické tvary v symetrii Bauhausu

  • Živé popartové vzory a komiksové vlivy

  • Reliéfní koberce inspirované topografickými a organickými strukturami

  • Op artové vzory, které si pohrávají s perspektivou a vizuálním vnímáním

  • Výrazné koberce v novém retro vzhledu

Vysoce kvalitní materiály v prvotřídní kvalitě

Každý z našich materiálů je pro vás pečlivě vybrán a slibuje prvotřídní kvalitu. Tencel a viskóza přesvědčí svým vzrušujícím třpytivým leskem.Nejjemnější vlna, včetně obzvláště lehké a měkké novozélandské vlny, vnese do každé místnosti teplo a útulnost.

Ručně tažené, ručně tkané, ručně vázané - všechny naše výrobky jsou vyrobeny s důkladnou řemeslnou péčí. Tak se každý koberec benuta Finest stává jedinečným s nezaměnitelným vzhledem. Některým kobercům dáváme speciální povrchovou úpravu, která má něco do sebe, například řezbou vlasu, která vytváří vzrušující kontrasty mezi krátkým a vysokým vlasem.

Souhra exkluzivních vzorů, vybraných materiálů a kvalitního zpracování dělá z našich Finest koberců hodnotné interiérové kousky, které s vámi zůstanou po dlouhou dobu a na které je radost se dívat hned dvakrát. 

Koberec pro větší luxus ve vaší domácnosti

benuta Finest Koberce milují pozornost. Dejte jim prostor, aby zazářily, a ony samy svým půvabem a elegancí vylepší každou místnost. Pokud chcete, aby váš nový luxusní koberec byl v obývacím pokoji nepřehlédnutelným prvkem, naše maximalistické vzory jsou pro vás tou správnou volbou. Vzrušující vzhled doplní barevné doplňky. Elegantní lehkost a uvolněnou atmosféru v ložnici vytvoříte s jemnými koberci v klidných krémových barvách. PolštářePřikrývky a Poufy vytvoří útulné akcenty. 

Ať už si vyberete jakýkoli styl, s našimi exkluzivními kolekcemi benuta Finest můžete do svého domova přinést jedinečný designový koberec, který splní vaše vysoké nároky a dodrží svůj slib.