Přeskočit na hlavní obsah
Doprava zdarma: aktuálně cca.

Pečetě a certifikáty

Kvalita a férovost u společnosti benuta

Ve společnosti benuta klademe velký důraz na moderní design a kvalitní, udržitelnou výrobu. To, že nám kvalita a férovost leží na srdci, se odráží i v našich četných certifikovaných výrobcích. V následujících kapitolách vám přinášíme přehled našich různých pečetí a certifikátů. Pokud budete mít jakékoli dotazy, ať už obecné, nebo týkající se konkrétních výrobků, náš zákaznický servis vám rád pomůže.

Pečeť kvality

 • Oeko-Tex Standard 100

  Mezinárodní sdružení pro výzkum a testování v oblasti ekologie textilu (Oeko-Tex) je zastoupeno neutrálními a nezávislými zkušebními a výzkumnými ústavy ve více než 60 zemích světa. Díky standardu Oeko-Tex mají důvěryhodnou pečeť založenou na nezávislém systému testování a certifikace textilních výrobků. Mnoho koberců z internetového obchodu benuta, včetně některých našich dětských koberců, bylo testováno na přítomnost škodlivých látek podle kritérií stanovených organizací Oeko-Tex a nese tuto pečeť.

  Více informací najdete na www.oeko-tex.com.

  Pečeť spravedlnosti


  Care & Fair


  Od roku 1994 se Care & Fair - Teppichhandel gegen Kinderarbeit e.V. věnuje pomoci dětem tkalců koberců v Nepálu, Pákistánu a Indii a jejich rodinám. To zahrnuje školní vzdělávání, zdravotní péči a vzdělávání dospělých. Care & Fair přitom spolupracuje s vyvážejícími a dovážejícími členy z více než 24 zemí, kteří projekty financují ze svých daní a darů. benuta je samozřejmě jedním z nich.

  Více informací o organizaci najdete na www.care-fair.org.