Přeskočit na hlavní obsah
Doprava zdarma: aktuálně cca.
 • Home>
 • moderni kusove koberce>
 • shaggy koberce
 • Shaggy koberce

  376 Produkty

  376/376 výsledky

  Koberce s vysokým vlasem a huňaté koberce se zárukou útulnosti

  Chlupatý koberec je nejkrásnější a nejjednodušší způsob, jak dodat místnosti útulnou atmosféru, a díky své huňatosti je ideální i jako dětský koberec. Díky vysokému vlasu a poměrně nízké hustotě příze získává tato nábytková klasika, známá také jako shaggy koberec a koberec s dlouhým vlasem, svůj okouzlující shaggy vzhled, který mu od 70. let 20. století propůjčuje kultovní status. Od té doby se nabídka tvarů, stylů a materiálů neustále rozšiřuje a dnes dokáže uspokojit skutečně každý vkus. Mimořádně oblíbené jsou kulaté koberce nebo barevné vzorované shaggy koberce. V našich obývacích pokojích se však stále nejčastěji objevují koberce s hladkým vlasem, protože jejich omak a vzhled jim dodávají nádech extravagance. Ačkoli hladký červený koberec také upoutá pozornost, často se dává přednost koberci s hlubokým vlasem v jemných barvách, zejména béžovému koberci, protože jej lze kombinovat s jakýmkoli designovým pojetím interiéru. Zvláštností každého koberce s vysokým vlasem je však to, že přichází se speciálními zušlechtěními a dává vlasu jedinečnou strukturu s mírně lesklými přízemi nebo přízemi různých délek a tlouštěk. Proto se vždy vyplatí věnovat pozornost detailům, jako je struktura příze, materiál a struktura vlasu koberce s dlouhým vlasem nebo huňatého koberce, protože mají významný vliv na vzhled koberce a jeho působení v místnosti.

  Prohlédněte si online a objevte huňaté koberce s vysokým vlasem. Naše huňaté modely jsou k dispozici v mnoha oblíbených a módních stylech. Co takhle moderní kousek s vysokým vlasem například v béžové nebo krémové barvě? Vaší kreativitě se meze nekladou, pokud jde o styling!

  Výhody

  Koberec s dlouhým vlasem je nejen ozdobou vašeho domova, ale nabízí také mnoho výhod. Je to:

  • Dobrým zdrojem tepla: Podložka je velmi příjemná na dotek.

   Nebesky měkký vlas koberce vás zahřeje i v zimě a dodá vám útulnou atmosféru.

  • Praktická zvuková izolace: Pravděpodobně potěší zejména vaše sousedy, protože koberec s vysokým vlasem má zvukově pohltivé vlastnosti

  • Měkká podložka: Děti si na chundelatých materiálech rády hrají a také domácí mazlíčci si na nich rádi udělají pohodlí.

  Velký výběr shaggy

  Ať už kulaté nebo jako běhoun, béžové nebo černé, velké nebo malé: na benutě najdete obrovský výběr shaggy koberců v módních stylech online. Stále hledáte dokonalý kousek pro svůj domov? Pak váš domov zútulní útulný koberec s dlouhým vlasem. Projděte si nyní naši nabídku a vyberte si svého favorita:

  • Koberce shaggy v mnoha různých velikostech: Díky správné velikosti koberce můžete šikovně zvýraznit svůj pokoj a nábytek, proto vám nabízíme malé i střední a velké shaggy modely. Například koberce o rozměrech 80x150 cm vypadají skvěle v malých místnostech, zatímco koberce o rozměrech 300x400 cm nebo 200x300 cm koberce se skvěle hodí do velkých prostor, jako je obývací pokoj.

  • Modely s dlouhým vlasem ve skvělých barvách: Chtěli byste trochu barev? Pak si vyberte některý z našich koberců s dlouhým vlasem ve skvělých barvách, jako je růžová, červená, zelená nebo petrolejově modrá. Vytvoří ve vaší domácnosti zajímavé akcenty a stylově upoutají pozornost. Pro jednobarevný vzhled nebo skandinávský styl jsou skvělou volbou naše nadýchané modely v bílé, béžové, černé nebo černobílé barvě.

  • Kusy s vysokým vlasem v moderních tvarech a stylech: Od kulatých přes oválné až po čtvercové - tvaru vašeho koberce s vysokým vlasem se meze nekladou. Kromě klasických obdélníkových modelů najdete online také kulaté, oválné nebo běžecké modely. S těmito tvary snadno oživíte každou místnost a opticky zmodernizujete a dodáte styl i malým místnostem.

  Útulné shag koberce

  Moderní koberce obecně a shaggy koberce zvláště mohou dodat nádech útulnosti mnoha Räumenům. Shag koberec, jak se správně překládá anglické slovo "shaggy", působí na místnosti mnohostranně. Z čistě vizuálního hlediska vysoký vlas jistě dodává útulnost a zejména děti si rády hrají na podlaze, k čemuž se útulný shag koberec samozřejmě ideálně hodí. Kromě toho se postará o teplé nohy, zejména v zimě. To samozřejmě platí zejména pro koupelnové předložky s vysokým vlasem, které jsou navíc protiskluzové a často i omyvatelné, nebo pro kobercové běhouny, které se dobře vyjímají v předsíni nebo jako obložení postele v ložnici.

  Měkké flokatisy

  Flokati je, přísně vzato, speciální řecký kus nábytku, který se vyrábí stejným způsobem již po staletí. Tradičně se flokatis vyrábí z neupravené (ovčí) vlny a vyznačuje se nadýchaným povrchem a poměrně pevnou strukturou. Extrémně huňatý a nesmírně útulný vzhled a dojem flokati přinesl skutečný nárůst popularity, zejména v 70. letech 20. století. Dnes se jako flokati často označují strojově vyráběné koberce s vysokým vlasem. Ve skutečnosti to není správně, ale mezitím se tento termín ustálil jako synonymum. Nakonec je rozdíl pro mnoho lidí nepodstatný: Důraz se neklade na původ nebo tradiční označení, ale na načechraný vzhled a výrobní proces, který zajišťuje robustní výrobek. A právě tyto vlastnosti jsou pro nás ve společnosti benuta v našich článcích důležité, ať už se nazývají flokati, koberec s vysokým vlasem nebo shag koberec. Každý koberec s vysokým vlasem je vhodný pro podlahové vytápění a jeho kvalita byla předem testována. V souladu s tím si můžete z naší obrovské nabídky koberců s vysokým vlasem bez obav vybrat také kvalitní vlněný koberec a modely z jiných materiálů.

  Koberce s vysokým vlasem v béžové a krémové barvě

  Zdokonalte oblíbený styl Scandi s kobercem s hlubokým vlasem v béžové nebo krémové barvě! Tento stylový kousek je skutečně univerzální, protože ho můžete snadno kombinovat s různými barevnými schématy nebo ho udržet v tónu s celobílým vzhledem. V obývacím pokoji bude béžový huňatý koberec působit mnohem otevřeněji a přátelštěji, zatímco v ložnici vytvoří čistou a uklidňující atmosféru. Béžový koberec s hlubokým vlasem v předsíni vypadá skvěle. Vzhledem ke světlé barvě a vysokému vlasu byste však měli dávat pozor, abyste na tento kus nešlápli pouliční obuví ve vstupní části.

  Nakupujte koberce s vysokým vlasem online na benuta

  Pokud máte zájem o koupi koberce s vysokým vlasem, jste na benutě ve správných rukou! Nabízíme vám obrovský výběr produktů online za atraktivní ceny. Navíc můžete využít prodlouženého práva na vrácení zboží v délce 60 dnů, pokud by se vám chlupatý koberec přece jen nelíbil. Od kulatých až po čtvercové: prohlédněte si nyní naše četné shaggy koberce a vyberte si svého útulného a měkkého favorita se zárukou útulnosti!