Přeskočit na hlavní obsah
Doprava zdarma: aktuálně cca.

Koberce a doplňky v souladu s přírodou

Od přírodních materiálů, jako je vlna a juta, až po recyklovaná syntetická vlákna: V benuta Pure najdete vysoce kvalitní koberce a doplňky, které jsou navrženy tak, aby vydržely. Pro uvědomělejší vybavení a domov, který odpovídá vašim hodnotám.

489 Produkty

489/489 výsledky

Rozumné zařizování - vědomé bydlení: benuta Pure

Stále online, neustále k dispozici a na cestách - v dnešní uspěchané době je náš domov oázou klidu, která nás uklidňuje a uvolňuje. O to důležitější je, abychom si toto místo zařídili ohleduplně a vědomě - s vybranými koberci a doplňky od benuta Pure. Naše návrhy jsou o zpomalení, návratu k tomu podstatnému a čerpání síly z autentického. Proto používáme vysoce kvalitní materiály, které pocházejí z přírodních nebo recyklovaných zdrojů. Naše nadčasové základy jsou navrženy tak, abyste si je oblíbili na dlouhou dobu - protože vědomé bydlení znamená i vědomé zařizování.

Přineste si domů přírodu s kobercem

Pro naše koberce z přírodních vláken používáme odolné a obnovitelné suroviny, jako je vlna, sisal nebo juta. Nezáleží na tom, jakou velikost, barvu nebo tvar hledáte - v benuta Pure snadno najdete dokonalý přírodní koberec pro svůj domov. Více informací o našich materiálech naleznete na stránce o materiálech.

Cenné přírodní zdroje: Koberce z vlny

Vlněné vlákno je díky svým přírodním vlastnostem vynikajícím základem pro koberce - barvené i přírodní. Naše nebarvené vlněné koberce jsou obzvláště cenné pro životní prostředí: nejsou barvené, a tak při výrobě šetří vodu a chemikálie. Ať už s vysokým vlasem, v ploché vazbě nebo nebarvené - naše vlněné koberce jsou základem pro každou domácnost.

Další skvělé vlastnosti vlněných koberců:

  • regulují vlhkost

  • tepelně izolační

  • pohlcující hluk

  • odolné vůči nečistotám

  • antistatické a prachotěsné

Robustní klasika: koberce ze sisalu a juty

Koberce z juty a sisalu pocházejí z přírodních a obnovitelných surovin. Díky svému nadčasovému vzhledu a odolné struktuře představují dokonalý základ pro každou domácnost a bez problémů se začlení do téměř každého interiéru.

Koberce z recyklovaných materiálů

Ve společnosti benuta Pure navrhujeme výrobky, které promění váš domov v místo pohody. Přitom máme vždy na paměti domov nás všech: naši Zemi. Díky našim vzorům z recyklovaného polyesteru, který je ze 100 % získáván ze starých PET lahví, vdechujeme starým plastům nový život a zabraňujeme tomu, aby končily v našich oceánech. Při výrobním procesu také snižujeme spotřebu vody, energie a ropy, čímž děláme důležitý krok k udržitelnější budoucnosti. Za to jsme s naším kobercem Kiah dokonce získali ocenění Green Product Award 2022.

Mnoho našich recyklovaných vzorů je certifikováno. Kliknutím sem se dozvíte více o našich pečetích kvality. Jakou pečeť nese váš oblíbený koberec benuta Pure, se dozvíte v podrobnostech o výrobku.

Naše odpovědnost, vaše oblíbené

Většina našich koberců je vyráběna ručně v zemích, kde má výroba koberců dlouhou tradici. Výrobní místa vybíráme podle přísných kritérií, jako jsou spravedlivé pracovní podmínky, a spolupracujeme pouze s partnery, kteří sdílejí stejné hodnoty a hlavní zásady jako my. V rámci aktivního boje proti dětské práci v kobercovém průmyslu jsme již řadu let partnerem organizace Care & Fair. Od roku 2020 také stavíme novou školu v indickém městě Mowaiya. Více informací o naší škole benuta najdete zde.

Méně je více: odpovědná přeprava

Abychom udrželi naši ekologickou stopu na nízké úrovni a ušetřili zbytečný obalový odpad, posíláme mnoho našich výrobků v recyklovatelných krabicích a velikost obalu přizpůsobujeme velikosti koberce. To nám pomáhá vyhnout se nadměrně velkým balíkům a zbytečnému odpadu.

Vědomé zařizování, užívejte si ho déle

Šetrné bydlení a zařizování začíná hledáním dokonalého koberce. Je pro nás důležité, abychom vás podpořili tím nejlepším možným způsobem. Proto v našem obchodě benuta naleznete mnoho rad k nákupu koberce: od správné velikosti koberce, přes vlastnosti jednotlivých materiálů až po způsob jejich čištění. Jakmile si najdete svého favorita a budete chtít mít jistotu, že se k vám domů opravdu hodí, můžete si také objednat mnoho našich koberců jako vzorky do vaší domácnosti.