Přeskočit na hlavní obsah
Doprava zdarma: aktuálně cca.

Koberce, které vydrží život a vypadají dobře

Ať už pro velké nebo malé, dvounohé nebo čtyřnohé: v benuta Nest najdete snadno udržovatelné koberce a bytové doplňky v moderním designu - pro domov, který si každý oblíbí.

935 Produkty

935/935 výsledky

benuta Nest - stylové pro každý den

Chcete snadno udržovatelný koberec, který je nejen praktický, ale také stylový a moderní ? Pak se můžete spolehnout na kolekce od benuta Nest. Ať už si vyberete jakýkoli koberec - je připraven pro pestrý a všestranný život. Nemusíte však dělat kompromisy ani v oblasti vzorů: Kromě nadčasových vintage a berberských stylů zde najdete také oblíbené modely všech dob a nejnovější trendy.

Koberce se snadnou údržbou pro váš pestrý rodinný život

Snadno se čistí, dlouho vydrží - to je motto benuta Nest. Ať už s dětmi nebo domácími mazlíčky - naše koberce jsou odolné a snesou jednu nebo dvě skvrny. Koberce s krátkým vlasem a s plochou vazbou jsou obzvláště praktické, protože je můžete jednoduše vysát při běžném chodu domácnosti.

Proto jsou naše benuta Nest kolekce tak praktické a snadno se čistí:

  1. Mnoho koberců je pratelných a omyvatelných, proto je můžete snadno čistit

  2. Všechny koberce jsou vyrobeny z odolných materiálů (např. z přírodních vláken, jako je bavlna, sisal a vlna, nebo ze syntetických vláken, jako je polyester, recyklované PET lahve, polypropylen)

  3. Na našich vzorech s necitlivými barvami a promyšlenými vzory si snadno nevšimnete nečistot.

  4. Některé vzory jsou skládací, což usnadňuje jejich skladování.

  5. Mnoho modelů má krátký vlas (nehrozí nebezpečí zakopnutí, zvířata se nezasekávají tlapkami) 

Skutečně všestranné jsou koberce do exteriéru odpuzující nečistoty vyrobené ze syntetických vláken, jako je polypropylen nebo recyklovaný PET. Nevadí jim ani krátká dešťová přeháňka a v zimních měsících je můžete jednoduše používat v interiéru. Snadno a rychle se čistí, a proto jsou ideální do rušných místností, jako jsou kuchyně, chodby nebo jídelny. Zde jsou sisalové koberce také skvělou alternativou, pokud dáváte přednost přírodnímu vzhledu. V našem blogu vám prozradíme pomocné tipy pro péči, aby vám koberec dlouho vydržel.

Omývatelné koberce pro chráněnou zábavu při hraní

Bezstarostné hraní s nejmenšími v dětském pokoji bez obav ze skvrn? benuta Nest to umožňuje. Objevte velký výběr pratelných koberců z bavlny v moderních designech, které můžete bez obav prát v ruce nebo dokonce vložit do pračky. Návod na praní najdete na štítku.

V intenzivně využívaných místnostech, jako je obývací pokoj, kuchyně nebo chodba, si drobné skvrny rychle najdou cestu na váš koberec. Naše odolné koberce odolávají stopám, které po sobě zanechává život. Bouřlivý rodinný život tak může rychle pokračovat dál. 

Pokud chcete ještě větší bezpečí pro děti a domácí mazlíčky, naše kobercové podložky jsou ideálním doplňkem vašeho nového podlahového doplňku. Jsou protiskluzové, zabraňují zakopnutí a zabraňují zvlnění nebo zvrásnění koberce. Omyvatelné dětské koberce a naše nejkrásnější kolekce speciálně pro děti jsou k dispozici na Lytte.

Moderní bytové doplňky pro větší útulnost

Vyzkoušejte útulnost! Naše stylové bytové doplňky jsou navíc robustní, snadno se čistí a některé jsou dokonce omyvatelné. Kromě toho si polštáředeky nebo kožešiny Dodejte svému domovu teplo a vytvořte jemnou, uvolněnou atmosféru, ve které se bude celá rodina cítit jako doma. Kombinujte je minimalisticky v přírodních barvách, jako je krémová, béžová, hnědá a šedá, nebo je oživte pestrými barvami a vzory.

Útulným společníkem s mnoha talenty je pouf. Použijte ho například jako sedátko pro spontánní návštěvy. Tímto způsobem vytvoří uvolněnou atmosféru. Pokud ho nepotřebujete k sezení, můžete ho také proměnit ve stolek nebo poličku.