Přeskočit na hlavní obsah
Doprava zdarma: aktuálně cca.
 • Home>
 • koberce do loznice
 • Koberce do ložnice

  1158 Produkty

  1158/1158 výsledky

  Noční koberečky a koberce do ložnice

  Ložnice je pro mnoho lidí místem odpočinku a relaxace. To je dostatečný důvod k tomu, abyste si zde udělali opravdové pohodlí. Po nalezení a umístění správné postele do místnosti lze ložnici několika jednoduchými kroky a pěknými textilními doplňky proměnit ve skutečnou oázu pohody. Nepostradatelné jsou útulné koberečky k posteli a nadýchané koberce do ložnice. Obvykle se umísťují přímo před postel a vytvářejí útulnou, atmosférickou ložnici.

  Útulné okolí postele

  Tradiční obložení postele se umisťuje jak na dlouhé strany postele, tak na její konec k nohám. Ať už si vyberete útulný vlněný koberec nebo koberec z měkkých syntetických vláken, obklopení postele umně dotváří atmosféru, jemně zahřívá studené nohy a splní každý sen. S útulným pojetím ložnice se velmi dobře snoubí také koberec s vysokým vlasem. Jeho dlouhé huňaté chomáče jsou příjemně měkké, a proto nabízejí příjemný krok při vstávání. V závislosti na vkusu a individuálním použití může jednolůžkový koberec v ložnici také vytvořit útulné akcenty - možnosti zútulnění ložnice jsou nekonečné! Jako dětský koberec lze také použít koutek kolem postele pro útulné hraní a dokonce zahřát nejmenší, když jdou spát.

  Koberce do ložnic

  Praktická věc u koberce do ložnice: individuální vzory, tvary a velikosti dodávají místnosti osobní nádech a podtrhují jakýkoli styl bydlení. Vintage koberce a boho koberce jsou zvláštním lákadlem pro oči, přesvědčují svými individuálními vzory a vytvářejí skvělý vzhled. S kobercovým běhounem nebo obložením postele lze pohodlně zinscenovat nejdůležitější prvek ložnice - postel. Pokud harmonické, měkké linie lépe lichotí nábytku nebo je k dispozici pouze malá plocha pro dekoraci, je malý kulatý koberec ideální volbou pro koberec k posteli. Ale ať už má koberec do ložnice ve vaší domácnosti jakoukoli podobu, vždy vytvoří zónu dobrého pocitu, do které se můžete každý večer pohodlně a v klidu uchýlit a načerpat síly na další den.