Přeskočit na hlavní obsah
Doprava zdarma: aktuálně cca.
 • Home>
 • koberce do loznice
 • Koberce do ložnice

  1246 Produkty

  1246/1246 výsledky

  Noční koberečky a koberce do ložnice

  Ložnice je pro mnoho lidí místem odpočinku a relaxace. To je dostatečný důvod k tomu, abyste si zde udělali opravdové pohodlí. Po nalezení a umístění správné postele do místnosti lze ložnici několika jednoduchými kroky a pěknými textilními doplňky proměnit ve skutečnou oázu pohody. Nepostradatelné jsou útulné koberečky k posteli a nadýchané koberce do ložnice. Obvykle se umísťují přímo před postel a vytvářejí útulnou, atmosférickou ložnici.

  Útulné okolí postele

  Tradiční obložení postele se umisťuje jak na dlouhé strany postele, tak na její konec k nohám. Ať už si vyberete útulný vlněný koberec nebo koberec z měkkých syntetických vláken, obklopení postele umně dotváří atmosféru, jemně zahřívá studené nohy a splní každý sen. S útulným pojetím ložnice se velmi dobře snoubí také koberec s vysokým vlasem. Jeho dlouhé huňaté chomáče jsou příjemně měkké, a proto nabízejí příjemný krok při vstávání. V závislosti na vkusu a individuálním použití může jednolůžkový koberec v ložnici také vytvořit útulné akcenty - možnosti zútulnění ložnice jsou nekonečné! Jako dětský koberec lze také použít koutek kolem postele pro útulné hraní a dokonce zahřát nejmenší, když jdou spát.

  Různé tvary a barvy na benuta


  Ať už hledáte útulný koberec s faktorem mazlení, nebo kulatý koberec v zelené barvě: pokud stále hledáte ten správný koberec k posteli, určitě ho najdete v naší obrovské nabídce. Projděte si nyní náš online obchod benuta a objevte:

  • Extra nadýchané koberce s vysokým vlasem. Jsou dokonalými malými pomocníky proti studeným nohám a pomohou vám příjemně a šetrně začít den.

  • Krátké tkané koberečky. Obzvláště snadno se čistí, a proto jsou ideální pro majitele domácích mazlíčků. S takovým kobercem do postele může váš čtyřnohý přítel bez problémů ležet v noci vedle vás.

  • Barevné koberce v modré, červené, zelené a dalších barvách: Vytvořte s kobercem do ložnice optický vrchol. Dobrá nálada je zaručena!

  Koberce do ložnic

  Praktická věc u koberce do ložnice: individuální vzory, tvary a velikosti dodávají místnosti osobní nádech a podtrhují jakýkoli styl bydlení. Vintage koberce a boho koberce jsou zvláštním lákadlem pro oči, přesvědčují svými individuálními vzory a vytvářejí skvělý vzhled. S kobercovým běhounem nebo obložením postele lze pohodlně zinscenovat nejdůležitější prvek ložnice - postel. Pokud harmonické, měkké linie lépe lichotí nábytku nebo je k dispozici pouze malá plocha pro dekoraci, je malý kulatý koberec ideální volbou pro koberec k posteli. Ale ať už má koberec do ložnice ve vaší domácnosti jakoukoli podobu, vždy vytvoří zónu dobrého pocitu, do které se můžete každý večer pohodlně a v klidu uchýlit a načerpat síly na další den.