Přeskočit na hlavní obsah
Doprava zdarma: aktuálně cca.
 • Home>
 • koberce do detskeho pokoje
 • Koberce do dětského pokoje

  326 Produkty

  326/326 výsledky

  Roztomilé dětské koberce s důrazem na detail

  Vytvořte svým nejmenším ráj pro dobrý pocit s našimi roztomilými dětskými koberci a nastavte svěží akcenty. Jsou nejen skvělým místem na hraní a dovádění. Slouží také jako hřejivé podloží a chrání vaše děti. Ať už roztomilé zvířecí motivy nebo nadčasové modely s puntíky a hvězdičkami: Projděte si nyní obchod benuta a zamilujte si naše s láskou navržené dětské koberce v mnoha různých barvách a tvarech pro vás i vaše nejmenší!

  Brigády: V našem sortimentu najdete také velký výběr praných dětských koberců - snadno se udržují a zároveň jsou stylové.

  Barevná zábava na hraní: dětské koberce pro holky, kluky a batolata

  Rozmanitost dětských koberců je nyní větší než kdykoli předtím, takže zdobení vlastních čtyř stěn bude jistě dvakrát zábavnější - zejména pokud jde o vaše nejbližší. Ať už asymetrický, hvězdicový nebo obdélníkový, vyberte si koberec, který rozzáří oči vašich dětí a bude je vybízet ke hře.

  Stejně jako nabízíme široký sortiment (moderních) koberců, neustále rozšiřujeme i naši nabídku dětských koberců. Kromě obzvláště módních stylů, jako jsou například roztomilé koberce se sovičkami, u nás najdete i krásnou klasiku pro děti. Mnoho vzorů je nadčasových a můžete je jednoduše položit i později v pokoji teenagera.

  Nechte se inspirovat rozmanitostí

  Děti milují naše koberce s hvězdičkami a naše roztomilé vzory se zvířátky, jako jsou tučňáci, žirafy, psi a kočky. Nechte se nyní inspirovat rozmanitostí tvarů, barev a vzorů a objevte:

  • Dětské koberce pro dívky: Ať už stylové puntíky a hvězdičky, nebo klasické vzory s linkami či jednobarevné: Naše dětské koberce pro dívky vás provázejí při hraní, dovádění a objevování světa.

  • Dětské koberce pro chlapce: Od raket a hvězdiček po jednobarevné vzory a zvířecí motivy: Naše dětské koberce pro chlapce vás také zvou ke hře a dovádění a podporují vaše nejmenší v jejich prvních dobrodružstvích.

  • Unisex dětské koberce: Výběru barev se samozřejmě meze nekladou. Ať už v šedé, béžové nebo jako barevná varianta: Nejdůležitější je, aby se vašim nejmenším dětský koberec líbil.

  • Koberce na hraní pro malé i velké: Naše Koberce na hraní LYTTE jsme speciálně vyvinuli, aby byl váš rodinný život ještě svěžejší a bezstarostnější. Jsou všestranné - ať už jako podložka na plazení pro vaše miminko, nebo jako podložka na hraní pro vaše děti od tří let.

  Koberce do dětských pokojů a pokojů pro teenagery

  Najít správný koberec do dětského pokoje často není tak snadné, protože rozhodující roli hraje výběr správného designu. Často je velký rozdíl, zda hledáte koberce do dětských pokojů, koberce do dětských pokojů nebo koberce pro teenagery. Ať už ale hledáte cokoli přesně, jedno je jisté: nápaditě navržené tvary, barvy a motivy okouzlí malé i velké. Roztomilé motivy a světlé tóny, jako v případě koberce v béžové, jemné dětské modré nebo pudrově růžové barvě, promění každý pokoj v hezké království pro děti. Pokud je koberec tyrkysový, žlutý nebo jasně barevný, je také vynikající volbou pro koberec do dětského pokoje. Modely v jakékoli barvě vybízejí chlapce i dívky k dovádění a mazlení, a proto jsou ideální i jako pohodlné hrací koberce. Dětské koberce s veselými zvířátky ze zoo nebo barevnými písmeny a číslicemi zase zaručeně promění každý dětský pokoj ve snový ráj na hraní. Na rozdíl od dětského koberce pro miminka a batolata může koberec do pokoje teenagera jistě projít i jako vzor pro dospělé. Zde se doporučuje například koberec s vysokým vlasem v jasných barvách. Obzvláště cool vzhledu v pokoji teenagera dosáhnete také vintage kobercem, který může dokonale odrážet individualitu a povědomí o trendech teenagera.

  Vymezení prostoru pro hraní a čtení pomocí kulatého koberce do dětského pokoje

  Kulatý koberec do dětského pokoje je skvělým způsobem, jak v dětském pokoji vymezit prostor na hraní nebo čtení. Proměníte tak tento prostor v útulnou oázu klidu nebo kouzelný svět na hraní, ve kterém se můžete vyřádit. Naše kulaté koberce do dětského pokoje jsou k dispozici v různých stylech a barvách: Vyberte si například modrý koberec do dětského pokoje pro uklidňující atmosféru nebo rozložte červený či růžový model pro živou atmosféru. Na internetu najdete také kulaté dětské modely s hvězdičkami, zvířátky nebo geometrickými tvary. Roztomilé vzory vybízejí ke hře, snění a objevování světa a zároveň chrání kolena vašich dětí. Kulaté koberce do dětského pokoje jsou ideální pro vymezení určitých oblastí nebo jejich zvýraznění jako výrazné plochy. Dokonale s nimi vyjádříte individualitu svých nejbližších.

  Dětské koberce a dětské koberce testované na škodlivé látky

  Pokud chcete koupit dětský koberec nebo dětský koberec za nízkou cenu, nebude tak těžké najít ten správný model na benutě. Kromě designu a příznivých cen by měl být samozřejmě v popředí materiál a kvalita. U nás najdete dětské koberce pro holky a kluky vyrobené z různých materiálů, např. z bavlny, syntetických vláken nebo vlny. Velký důraz klademe na to, aby naše dětské koberce byly testovány na škodlivé látky a byly kvalitní. Aby to bylo srozumitelné, má mnoho našich dětských koberců certifikát Oeko Tex nebo jsou opatřeny jinými pečetěmi kvality TÜV nebo GuT. Nemělo by se samozřejmě zapomínat ani na další bod: Aby po hraní a dovádění na novém modelu nenásledovala frustrace, měl by se dětský koberec snadno čistit a hodně vydržet, stejně jako robustní venkovní koberec. V souladu s tím je mnoho našich modelů vyrobeno ze syntetických vláken nebo přírodních materiálů, které byly testovány na přítomnost škodlivých látek, aby se váš nový dětský koberec nebo koberec pro děti snadno udržoval, byl odolný a robustní a zároveň nabízel různé barvy a motivy.

  Koupit dětské koberce na benuta


  Jako největší evropský prodejce koberců najdete na benutě obrovský výběr skvělých podlahových doplňků v každé cenové relaci. Jednoduše si vyberte svůj oblíbený online a objednejte si jej rychle a pohodlně až domů. Projděte si náš obchod nyní a objevte dětské koberce v roztomilých designech, oblíbených barvách a módních vzorech - od S do M a od L do XL!