Přeskočit na hlavní obsah
Doprava zdarma: aktuálně cca.
 • Home>
 • kulate koberce
 • Kulaté koberce

  278 Produkty

  278/278 výsledky

  Kulaté koberce u společnosti benuta

  Při přemýšlení o pořízení nového koberce si mnoho lidí nejprve představí obdélníkový tvar, ale kulaté koberce jsou často příjemnou alternativou. Jsou překvapivě univerzální a díky svému jedinečnému tvaru poskytují svěžest a rozmanitost v každém obytném prostoru. Vzory a motivy těchto originálních doplňků jsou stejně individuální jako jejich tvar. V retro stylu, klasicky elegantní nebo jako boho koberec - kulaté koberce jsou skutečnými multitalenty, které doplňují moderní i klasické styly interiéru. Jejich kulatý design navíc nabízí skvělý kontrast k hranatým okrajům a rovným konturám a vytváří útulný, příjemný domov, ve kterém se budete cítit naprosto uvolněně.


  Prohlédněte si naši obrovskou nabídku kulatých koberců v šedé online, zelené, žluté, modré, černé, bílé a mnoha dalších barvách a objevte svého nového favorita. Naše béžové kulaté koberce jsou našimi nejprodávanějšími kousky a skutečnými univerzály! Máme také kulaté koberce v bílé barvě a kulaté koberce v zelené barvě. Pro každý vkus něco.

  Kulatý koberec pro každý obytný prostor

  Kulaté koberce jsou k dispozici v úžasné škále rozměrů, a proto je lze individuálně přizpůsobit každé místnosti. Například při zařizování malých obytných prostor je třeba dbát na to, aby nebyly přeplněné nábytkem nebo doplňky, takže malé kulaté koberce jsou pro takové místnosti ideální: Vnesou do hry pestré barevné střípky, aniž by působily rušivě. Ať už jako koberec do obývacího pokoje nebo do koupelny - kulatý podlahový doplněk je skutečným výrazným prvkem.


  Velké kulaté koberce jsou naopak ideálním řešením pro prostorné nebo otevřené místnosti. Tam je lze umístit do středu místnosti podle vkusu a individuálního využití, nebo mohou také opticky zvýraznit jednotlivé části místnosti. Praktický aspekt kulatých tvarů: V porovnání s hranatými vzory, jako je například kobercový běhoun, je lze rozložit prostorově úsporně a mají nádherný, uvolňující účinek na celý interiér. Kulaté koberce jsou také krásným doplňkem pro venkovní použití. Zejména na velkém balkoně nebo terase mohou rozvinout svůj plný účinek. Na internetu najdete venkovní koberce všech velikostí, tvarů a barev.

  Nakupujte kulaté koberce podle velikosti

  Ať už malé, střední nebo velké: na benutě najdete velký výběr kulatých koberců v různých velikostech online. Můžete tak snadno vylepšit místnosti, jako je koupelna, obývací pokoj nebo ložnice, jen několika jednoduchými kroky. Proklikejte se velkým výběrem stylů a objevte:

  • Kulaté koberce o průměru 100 cm: ideální pro malé obytné prostory, které opticky zvýrazní určitou oblast a oživí ji. Kulatý koberec o průměru 100 cm vypadá skvěle také jako koupelnová předložka. Je však lepší vyhnout se přírodním vláknům, jako je sisal nebo juta, a zvolit raději koberec z vlny nebo syntetických vláken.

  • Kulaté koberce o průměru 150 cm: Tento středně velký koberec lze umístit vedle postele a dodat tak ložnici větší hloubku. Den navíc začnete uvolněněji, protože kulatý koberec o průměru 160 cm nebo 150 cm ochrání vaše nohy před studenou podlahou.

  • Kulaté koberce o průměru 200 cm: Ať už jde o obývací pokoj, ložnici nebo jídelnu - s kulatým kobercem o průměru 200 cm můžete nově zařídit prostorné prostory. Položte tento podlahový doplněk například pod malý jídelní stůl a voilà - prostor okamžitě vypadá mnohem přívětivěji a útulněji.

  • Kulatý koberec o průměru 250 cm: Tato velikost je vhodná i pro prostorné prostory, jako je obývací pokoj nebo jídelna. S velkým kulatým kobercem o průměru 250 cm můžete stylově prezentovat svůj nábytek.

  Kulaté koberce s plyšovým faktorem

  Textilní doplňky, zejména koberce, jsou klíčem ke krásné atmosféře bydlení. Dotvářejí každý styl vybavení a vyzařují teplo a útulnost, bez kterých se nechcete obejít, zejména v obývacím pokoji a ložnici. Zvláště kulatý koberec s vysokým vlasem může v těchto prostorách působit pozitivně, protože jejich huňatý vlas, který je obvykle vyroben z vysoce kvalitních vlněných nebo syntetických vláken, poskytuje příjemně měkký došlap s vysokou úrovní pohodlí. Ať už v modré, červené, černobílé nebo zelené barvě: na benutě seženete kulaté koberce v mnoha skvělých barvách a stylech a různých výškách a velikostech vlasu. Každý si tak najde dokonalý doplněk. Například kulatý koberec v černé barvě nebo kulatý růžový koberec jako roztomilý akcent.

  Kulaté vlněné koberce se zaručenou útulností


  Naše kulaté vlněné koberce jsou vyrobeny s důrazem na detail a jsou příjemné na dotek. Proč to nevyzkoušet a nepostavit si kulatý vlněný koberec do ložnice nebo předsíně. Tento kousek vytvoří útulnou atmosféru a oživí místnost. Experimentujte s barvami, ať už se samotným kobercem, nebo s barevnými bytovými doplňky, záleží jen na vás a vaší kreativitě. Objevte naše kulaté vlněné styly online a vyberte si svého favorita!

  Kulatý koberec s rozdílem

  Pestrá designová paleta těchto jednotlivých modelů však zahrnuje mnohem více než jen kulaté koberce s vysokým vlasem. Za zmínku stojí i jejich varianty s krátkým vlasem, protože se díky své robustní struktuře mimořádně dobře hodí do kuchyní a chodeb nebo dokonce jako dětské koberce. Kulatý sisalový koberec má obzvláště přirozený půvab, který se uplatní i v jiných obytných prostorách, například v jídelně. Mimořádně vkusná kombinace: kulaté koberce a kulaté jídelní stoly. Kulatý koberec lze krásně zinscenovat také v koupelně. Barevné akcenty v podobě kulatého koupelnového koberce dodají holým dlaždicím krásný, domácký šmrnc. Kulaté koupelnové předložky mají navíc dobrou savost, takže jsou vhodné zejména do vlhkých místností.

  Ať už jsou velké, malé, hladké nebo zdobené módním vzorem, kulaté předložky zaručeně zkrášlí každý obytný prostor. Objevte pestrou rozmanitost kulatých koberců s benutou!