Přeskočit na hlavní obsah
Doprava zdarma: aktuálně cca.
 • Home>
 • sisalove koberce
 • Sisalové koberce

  145 Produkty

  145/145 výsledky

  Sisalové koberce: Krása přírody

  Sisalové koberce jsou opravdovou přírodní krásou, která dodá každému domovu zvláštní přírodní kouzlo. Bodují především svým biologicky odbouratelným materiálem, který se získává z vláken listů agáve sisalové. Jako obnovitelná surovina splňují zásadu udržitelnosti, a mají tak dobrou ekologickou bilanci. Protože jsou velmi pevné a odolné, stejně jako materiál vlněného koberce nebo venkovního koberce, lze je využít mnoha způsoby a jsou obzvláště vhodné jako výchozí materiál pro koberce z přírodních vláken.

  Objevte rozmanitost sisalových koberců v béžové, černé, modré a dalších skvělých barvách v internetovém obchodě benuta a vyberte si svého nového favorita. Mnoho modelů je k dispozici ihned.

  Sisalové koberce zkrášlí váš domov

  Téměř každý obytný prostor lze ozdobit sisalovým kobercem. Díky protiskluzové spodní straně poskytuje bezpečný úchop a vždy zůstane na svém místě. Díky své odolnosti sisalové koberce vydrží i náročné používání v rušných obytných prostorách, například jako kuchyňské koberce. Koberce z přírodních vláken se tak ukazují jako obzvláště odolné. Pozitivní na přírodních materiálech je, že díky svým hygroskopickým vlastnostem vytvářejí zdravé životní klima tím, že absorbují vlhkost z místnosti a v případě potřeby ji opět uvolňují. Přesto je třeba upozornit, že nejsou vhodné do trvale vlhkých místností, jako jsou koupelny, protože sisalové koberce mohou být nadměrnou vlhkostí poškozeny a mohou na nich dlouhodobě zůstávat skvrny od vody.

  Přírodní koberce na benuta

  Sisalové koberce jsou mnohem víc než jen funkční zajímavostí: jsou ideální podlahovou krytinou pro milovníky přírody a všechny, kteří mají rádi klasický a nadčasový design. Obvykle v přírodních tónech, jako je béžová, hnědá nebo červená, působí sisalový koberec nenápadně a ponechává tak dostatek prostoru pro individuální design místnosti. Mnohé koberce sisalového vzhledu jsou navíc orámovány krásným lemem, který navíc zdůrazňuje přírodní strukturu plochých tkaných koberců. Díky různým tvarům a rozměrům máte možnost je položit téměř v jakékoli části domu. Obzvláště oblíbeným příkladem jsou kobercové běhouny ze sisalu, které se díky svému tvaru skvěle hodí do úzkých, podlouhlých chodeb. Ale i další modely inspirují svým přirozeným vzhledem a jednoduchým designem: ať už si vyberete koberec v kulatém nebo čtvercovém provedení - vždy vyzařuje v domácnosti hřejivou a útulnou atmosféru.

  Najděte si svůj oblíbený

  Na benutě můžete online zakoupit širokou nabídku sisalových koberců v mnoha tvarech, jako jsou kulaté, běhounové nebo obdélníkové. Nabízíme také širokou škálu barev. Kromě sisalu najdete v našem internetovém obchodě mnoho dalších koberců z přírodních vláken, např:

  Sisalové koberce s okraji jako výrazný prvek v obývacím pokoji

  Pokud je pro vás jednobarevný koberec příliš fádní, měli byste si vybrat sisalový koberec s bordurou v tyrkysové, zelené nebo červené barvě. Navzdory nadčasovému designu můžete nastavit akcenty s bordurou v kontrastních barvách a sladit vybavení s bytovými doplňky a dekoracemi ve stejném odstínu. Pokud dáváte přednost něčemu nápadnějšímu, můžete místo sisalového koberce zvolit orientální koberec s bordurou. Díky dekoracím se koberec stane ozdobou každého obývacího pokoje.

  Koupit sisalové koberce online na benuta

  Chcete si mezi svými čtyřmi stěnami vytvořit oázu pohodové atmosféry? Pak sáhněte po přírodním materiálu a pořiďte si domů stylový sisalový koberec. Prohlédněte si online široký výběr sisalových koberců v mnoha barvách, jako je béžová, červená, modrá nebo černá. Můžete si vybrat z různých velikostí a tvarů a nechat si svůj oblíbený doručit přímo domů. Pokud se vám vaše objednávka nebude líbit, můžete nám ji do 60 dnů vrátit díky našim prodlouženým pravidlům pro vrácení zboží.

  Nechte se inspirovat a objevte koberec, který bude vyhovovat vám a vašim přáním!