Přeskočit na hlavní obsah
Doprava zdarma: aktuálně cca.
 • Home>
 • prirodni koberce
 • Přírodní koberce

  798 Produkty

  798/798 výsledky

  Koberce z přírodních vláken & přírodní koberce na benuta

  Koberce z přírodních vláken se těší velké oblibě díky svým přírodním materiálům. Nabídka materiálů sahá od vlny, bavlny, sisalu, juty a bambusu až po vzácnější přírodní vlákna, jako je konopí, banán, hedvábí a kůže. Přestože se v současné době v textilním průmyslu stále častěji používají syntetická vlákna, přírodní vlákna mají díky svým všestranným vlastnostem a možnostem využití vysoké postavení. Slouží například také jako základní materiál pro mnoho druhů koberců a propůjčují nejen moderním, ale i klasickým variantám koberců krásný, přírodní vzhled. Robustní a všestranné vlastnosti přírodních vláken umožňují také různé výrobní metody, jako je například vázání, tkaní nebo všívání koberců. Sisalový koberec nebo jutový koberec má ve srovnání s vlněným kobercem obvykle tkanou strukturu.

  Objevte velký výběr koberců z přírodních vláken

  Koberec z přírodních vláken dodá každému domovu příjemný nádech přirozenosti a půvabu. To oceníte zejména v obývacích pokojích a ložnicích, proto jsou koberce z přírodních vláken ideálním doplňkem těchto místností. Naproti tomu syntetická vlákna, jako je polypropylen, jsou vhodnější pro koberce do kuchyně nebo venkovní koberce, protože jsou vystaveny zvláštnímu namáhání. Přírodní vlákna mají vynikající termoregulační vlastnosti. Díky této „volné a duté“ struktuře jsou schopna absorbovat vodní páru a v případě potřeby ji opět uvolňovat, což platí zejména pro vlněné a bavlněné koberce. Například vlněné koberce nejen pohlcují teplo, ale také vytvářejí přirozené, zdravé životní klima tím, že regulují vlhkost v obytných prostorách, neutralizují absorbované pachy a uvolňují je zpět do prostředí. Kromě toho existují i další vlastnosti přírodních vláken, které hovoří ve prospěch jejich použití jako koberců z přírodních vláken.

  Od B jako bavlna přes S jako sial až po V jako vlna: na benutě najdete velký výběr přírodních koberců z mnoha různých přírodních materiálů. Ať už kulaté, jako běhoun nebo klasické obdélníkové. Prohlédněte si online a vyberte si koberec z přírodních vláken v designu, který vám a vašemu stylu interiéru dokonale vyhovuje. Najdete ho zde:

  • Jednobarevné styly pro moderní atmosféru

  • Přírodní kousky s geometrickými vzory

  • Roztomilé dětské vzory z bavlny

  • Robustní koberce z přírodního materiálu do kuchyně, předsíně a jídelny.

  • a mnoho dalších

  Koupě koberců z přírodních vláken online

  Koberec z přírodních vláken je vysoce kvalitní přírodní výrobek, který v sobě spojuje přirozenost a äestetiku. S kobercem z novozélandské vlny získáte do svého domova mimořádně ušlechtilý a prvotřídní výrobek, jehož přítomnost zaručeně oceníte. Protože vlněná a hedvábná vlákna dokáží velmi dobře absorbovat barvu, jsou obzvláště stálobarevná a světlostálá. V našem sortimentu najdete nejen koberce v zářivých barvách všeho druhu, ale také koberce v pastelových barvách. Moderní koberce z přírodních vláken jsou k dispozici v nejrůznějších provedeních, od poutavých popových přes klasicky elegantní až po jednoduché a hladké, a vnesou do vašeho domu a domácnosti živost a svěžest, například jako koberce do obývacího pokoje.Koberce z přírodních vláken zaujmou nejen svou designovou rozmanitostí, ale také množstvím různých tvarů: Koberec s vysokým vlasem z přírodních vláken se svým útulným vlasem zajistí vysoký komfort ve všech místnostech a udrží vaše nohy v teple, ale také kulatý sisalový koberec vás potěší svou nesrovnatelnou odolností.