Přeskočit na hlavní obsah
Doprava zdarma: aktuálně cca.
 • Home>
 • koberce do obyvaciho pokoje
 • Koberce do obývacího pokoje

  2081 Produkty

  2081/2081 výsledky

  Pohodlné koberce do obývacího pokoje - stylové a krásné

  S kobercem do obývacího pokoje získáte do své domácnosti stylový podlahový doplněk s mnoha talenty: Kromě útulnosti a pohodlí pro vaše nohy má koberec v obývacím pokoji své vlastní kouzlo a také pohlcuje pachy. Můžete je zakoupit v mnoha různých provedeních, barvách, tvarech a výškách vlasu.

  Projděte si nyní online naši všestrannou nabídku pro váš obývací pokoj a najděte si koberec, který se ideálně hodí k vám a vašemu stylu interiéru - od minimalistického ürustikálního až po luxusně-moderní. 

  Tipy pro váš nový koberec do obývacího pokoje

  Obývací pokoj je centrem vašeho domova. Je to místo, kde odpočíváte a trávíte čas se svými blízkými. Koberec vytváří útulnou atmosféru, udržuje vaše nohy v teple, dokonale dotváří styl vašeho interiéru nebo vzrušuje extravagantními vzory. Chcete si koupit koberec do obývacího pokoje? Naše informace o výšce vlasu, materiálu, barvě a vzoru vám pomohou správně se rozhodnout.

  Najděte si vzhled, který vám bude vyhovovat

  Kobercem do obývacího pokoje vyjádříte svou osobnost a zároveň si vytvoříte útočiště. Ať už se jedná o koberec do obývacího pokoje v šedé, béžové nebo barevné barvě, která upoutá pozornost, vneste do svého domova jedinečný podlahový doplněk!

  • Snadno se čistí a je přírodní: S kobercem z (dřevité) vlny, sisalu nebo juty dodáte svému obývacímu pokoji konečnou podobu. Tyto přírodní materiály jsou obzvláště efektivní v minimalistických nebo rustikálních interiérech. Hodí se však i k jiným stylům. Koberce z přírodních vláken jsou navíc robustní a obzvláště odolné.

  • Měkké a stylové: Ať už praktická kamenná podlaha nebo ušlechtilé parkety - a pěkný koberec s vysokým vlasem zjemní každou podlahu a umožní vám chodit jako po obláčcích. Dlouhý vlas je nejen příjemně měkký na nohy, ale také působí vizuálně.

  • Moderní a barevné: Vykouzlete si v obývacím pokoji svěží náladu s barevnými koberci a zeměpisnými vzory. Udělejte je poutavé tím, že je zkombinujete s hladkými kousky, nebo se rozhodněte pro vzrušující kombinaci stylů.

  • Stylové a elegantníSvětlé koberce v barvách jako šedá nebo béžová dodají vašemu obývacímu pokoji moderně-luxusní atmosféru. Hodí se k jakémukoli stylu vybavení.

  • Omyvatelné kusy: Omyvatelné koberce do obývacího pokoje jsou stylové podlahové doplňky, které se navíc mimořádně snadno čistí - ideální pro rodiny nebo majitele domácích zvířat.

  Péče o koberec do obývacího pokoje

  Abyste se mohli z koberce v obývacím pokoji těšit co nejdéle, pravidelně jej čistěte a udržujte vysavačem. Kromě vysávání je také užitečné koberec čas od času poklepat venku, abyste odstranili další prach a nečistoty.

  Podívejte se na koberec ve svém obývacím pokoji.

  Podívejte se na speciální pokyny pro péči na štítku koberce v obývacím pokoji, abyste jej správně vyčistili v závislosti na materiálu. Pokud nestačí jednoduché domácí prostředky, doporučujeme naše čističe koberců na všechny materiály koberců kromě sametu, hedvábí, manšestru a viskózy.

  Další tipy a triky, jak správně vyčistit koberec, najdete v časopise benuta.

  Najděte správnou velikost koberce pro váš obývací pokoj

  Nejen barva, design a materiál koberce přispívají k atmosféře ve vašem pokoji, ale také jeho velikost má vliv na jeho působení. Zda se do vašeho obývacího pokoje lépe hodí například koberec o rozměrech 200 x 300 cm nebo 160 x 230 cm, můžete lépe posoudit pomocí tří jednoduchých otázek:

  1. Jak velký je váš pokoj?

  2. Kde máte umístěn nábytek?

  3. Jak je váš nábytek rozmístěn?

  Jestliže je váš obývací pokoj obzvlášť velký, zvolte velký a útulný koberec. Bude harmonicky kombinovat váš sedací kout a další místa k sezení, jako jsou pufy nebo taburety. Pokud chcete zařídit malý pokoj,je dobré umístit koberec do obývacího pokoje přímo před pohovku nebo na něj položit přední nohy.

  Další tipy, jak snadno a rychle určit velikost koberce pro různé obytné prostory, najdete v našem průvodci velikostí.

  Nakupujte koberce do obývacího pokoje online na benuta

  Chcete si pořídit koberec do obývacího pokoje, který by oživil váš domov? Pak jste u nás v bezpečných rukou! Nabízíme obrovský výběr koberců do obývacího pokoje v různých cenových relacích - od cenově dostupných modelů až po luxusní kousky.

  Projděte si náš obchod benuta a objevte okamžitě dostupné koberce v oblíbených designech, barvách a tvarech.Kromě špičkového servisu se můžete těšit také na prodloužené právo na vrácení zboží v délce 60 dnů - aby byla vaše objednávka vždy maximálně jednoduchá a nekomplikovaná, pokud se ji rozhodnete vrátit.