Přeskočit na hlavní obsah
Doprava zdarma: aktuálně cca.
 • Home>
 • hnedy koberec
 • Hnědý koberec

  143 Produkty

  143/143 výsledky

  Hnědý koberec: univerzální kousek do každé místnosti

  Hnědý koberec promění každý domov v harmonické, atmosférické místo. Ne nadarmo byly hnědé koberce s vysokým vlasem módní již v 70. letech. Ani dnes si však bez nich nedokážeme představit naše obývací pokoje, které šíří příjemnou a hřejivou atmosféru v každém ročním období. Hnědé koberce za svou dlouholetou oblibu vděčí především své jemné, přírodní barvě. Ať už jsou koberce tmavě hnědé nebo světle hnědé rozmanité materiály a moderní vzory přispěly k jejich mnohotvárnosti a hnědé koberce se staly skutečnými kombinačními talenty.

  Jak správně stylizovat hnědé koberce

  Pokud je koberec hnědé barvy, lze jej dokonale začlenit do různých konceptů bydlení, a proto se hodí jak k modernímu, tak ke klasickému stylu vybavení. Kombinace hnědého koberce s přírodními barvami a přírodními materiály, jako je dřevo a kůže, vytváří obzvlášť útulnou a domáckou atmosféru. Příjemnou atmosféru však v kombinaci s hnědou vytvářejí i světlejší barvy, jako je žlutá, červená a oranžová. Existuje několik tipů a triků, kterými se můžete řídit, aby se hnědý kousek ve vaší domácnosti skutečně prosadil:

  • V obývacím pokoji a ložnici: V těchto místnostech budete chtít být obzvláště útulní. Zvolte proto hnědý koberec s vysokým vlasem - například z naší kolekce DAVE nebo WHISPER. Tyto modely vám umožní chodit po obláčcích a udrží vaše nohy v příjemném teple. Dbejte také na to, abyste zvolili správnou velikost. Velký hnědý koberec vypadá obzvlášť dobře pod vaší pohovkou v obývací části. Zde opticky oddělí sedací část od zbytku místnosti.

  • V předsíni: Hnědé styly z přírodních materiálů, jako je juta nebo sisal, zde vypadají obzvlášť dobře a jsou také super praktické. Robustní koberce se snadno čistí a vysávají, pokud se do vstupního prostoru dostane nějaká nečistota nebo špína.

  • V kuchyni a jídelně: Hnědé koberce z přírodních materiálů, jako je sisal nebo juta, vypadají skvěle i zde. Hnědý model vypadá obzvlášť dobře jako běhoun v kuchyni. V jídelně můžete zvolit velký hnědý koberec, nejlépe z ploché vazby. Snadno tak posbíráte drobky.

  Chytře kombinující hnědé koberce

  Pokud je koberec hnědý, lze ho skvěle začlenit do různých koncepcí bydlení, a proto ladí s moderními i klasickými styly vybavení. Kombinace hnědého koberce s přírodními barvami a přírodními materiály, jako je dřevo a kůže, vytváří obzvlášť útulnou a domáckou atmosféru. Příjemnou atmosféru však navozují i jasné barvy, jako je žlutá, červená a oranžová, v kombinaci s hnědou.

  Obrovský výběr hnědých koberců

  Na stránkách benuta máte k dispozici obrovský výběr hnědých koberců. Ať už hledáte kulatý hnědý koberec, hnědý koberec z přírodních nebo syntetických vláken, hnědý koberec do obývacího pokoje nebo koberec v hnědé a bílé barvě, hnědý běhoun do kuchyně nebo huňatý hnědý huňatý koberec do obývacího pokoje, vašim možnostem se meze nekladou. Cena hnědého koberce závisí na velikosti, typu výroby, materiálu a značce. Hnědé koberce lze nenápadně a krásně kombinovat s šedým kobercem ve vrstveném vzhledu a vytvořit tak harmonický celkový obraz. Nabízíme obrovský výběr například krásných hnědých koupelnových předložek, vlněných, nadýchaných a útulných hnědých koberců s vysokým vlasem nebo extravagantních koberců Gabbeh ve všech druzích hnědých barev, abychom uvedli jen několik příkladů. Naším absolutním bestsellerem mezi hnědými koberci je koberec s vlasem Whisper ve světle hnědé a tmavě hnědé barvě. Kromě toho jsou v současné době obzvláště oblíbené naše hnědé sisalové koberce, které lze snadno a flexibilně kombinovat a které dodají každé místnosti elegantní atmosféru.

  Objevte tyto a mnoho dalších stylových vzorů na benutě. Projděte si náš internetový obchod a nechte se inspirovat našimi koberci Unifar - ať už hnědými, modrými, černými nebo dalšími.

  Koupit hnědý koberec online

  Pokud si chcete koupit hnědý koberec online za rozumnou cenu, pak je pro vás benuta tím pravým místem. Zde najdete ten správný model vašeho hnědého koberce. U benuty je kromě designu a bezkonkurenčních cen v popředí kvalita. Velký důraz klademe na to, aby naše klasické i moderní koberce i přes příznivé ceny dlouho vydržely a odolaly náročnému používání. Možnostem výběru v našem internetovém obchodě s koberci se prakticky meze nekladou. Můžete si objednat hnědé koberce ve všech velikostech, tvarech, materiálech a hnědých odstínech. Využijte vynikající poměr ceny a výkonu. V případě jakýchkoli dotazů se můžete kdykoli obrátit na náš příjemný zákaznický servis, který vám poradí se všemi aspekty hnědého koberce.