Přeskočit na hlavní obsah
Doprava zdarma: aktuálně cca.

Koberce 120x170 cm

Produkty

  / výsledky

  Střední koberce 120x170 cm: osobitý styl pro každou místnost

  Stále hledáte ten správný kousek, který by dodal vašemu pokoji větší osobitost? Nebo chcete svůj domov nově zařídit? Koberec o rozměrech 120x170 cm je ideální velikostí pro malé až středně velké místnosti a vylepší jakýkoli prostor - obývací pokoj, jídelnu, ložnici nebo dětský pokoj. Prohlédněte si naši širokou nabídku koberců 120x170 cm v různých barvách, vzorech a stylech a vyberte si svůj oblíbený z mnoha malých koberců, jako jsou např naše skvělé Koberce 80x150 cm a další!

  benuta Průvodce stylem

  • Materiál: Výběrem materiálu nastavíte akcenty ve svém pokoji. Chlupatý huňatý koberec dodá každému obývacímu pokoji nebo ložnici rozměr a útulnost, zatímco koberec 120x170 cm z vlny nebo bavlny bude vyzařovat přirozenost a vytvoří klidnou atmosféru. Také další přírodní vlákna, jako je juta nebo sisal, poskytují díky svým zemitým tónům příjemné chvíle. Barevné koberce z viskózy nebo syntetických vláken se stylovými vzory, které jsou v kurzu, oživí váš pokoj. Objevte všechny naše bavlněné koberce i mnoho dalších skvělých kousků z přírodních vláken a modelů ze syntetických vláken v internetovém obchodě benuta.

  • Barvy a vzory: Díky barvám a vzorům podlahových doplňků vnesete do svých čtyř stěn svou individualitu. Barevné modely v rozměrech 120x170 cm šikovně dotvářejí kulisu vaší pohovky v obývacím pokoji nebo vašeho spacího prostoru - aniž by působily rušivě. Barevně sladěné polštáře, deky nebo pufy dodají vašemu interiéru třešničku na dortu. Výběrem vzoru koberce můžete také vytvořit velmi zvláštní náladu: pokud chcete například čisté linie ve stylu Skandi, je pruhovaný koberec ideální volbou. Rozviňte koberec o rozměrech 120x170 cm v obývacím pokoji, ložnici nebo jídelně a rozzařte každou místnost několika jednoduchými kroky!

  Koberce 120x170 cm pro zábavu a pohodlí v dětském pokoji

  Naše koberce 120x170 cm jsou ideální jako podložka na hraní pro vaše děti. S naším velkým výběrem dětských koberců v barevných variantách, jako je zelená, modrá, žlutá nebo růžová, můžete svým nejmenším vytvořit místo na hraní a snění. Každý model je navržen s důrazem na detail a obstojí v rušném rodinném životě. Ať už se jedná o koberec se vzorem mraků, hvězd nebo s roztomilými zvířecími motivy: položte do dětského pokoje koberec o rozměrech například 120x170 cm a během několika kroků vytvoříte veselou atmosféru. Tento rozměr je ideální pro malé až středně velké místnosti.

  Venkovní koberce o rozměrech 120x170 cm rozzáří venkovní prostory

  Na benutě najdete nejen velký výběr trendy koberců do interiéru, ale také robustní modely pro venkovní prostory. Pokud chcete zkrášlit svůj balkon, terasu nebo zahradu a máte omezený prostor, venkovní koberec v rozměru 120x170 cm je dobrou volbou. Tento model není ani příliš velký, ani příliš malý. S barevnými koberci ve stylu boho nebo s třásněmi můžete do svého venkovního prostoru vnést letní atmosféru. Model o rozměrech 120x170 cm jednoduše položte před krajinu s pohovkou a nechte slunce, aby vám v útulné atmosféře svítilo na břicho. Na benutě najdete velký výběr koberců 120x170 cm online v mnoha různých barvách a stylech - od módních krémových a béžových tónů až po extravagantní barvy v zelené nebo červené.

  Nakupujte koberce 120x170 cm na benuta

  Stále hledáte dokonalý kousek pro svůj domov? Ať už jde o obývací pokoj, ložnici, jídelnu nebo dětský pokoj: se stylovým kobercem v rozměru 120x170 cm můžete skvěle akcentovat a vnést do svých čtyř stěn více útulnosti. Nabízíme výběr koberců pro každý rozpočet. Levné koberce 120x170 cm najdete také online. Od vzorů Skandi a Boho přes geometrické vzory až po hladké modely v barevném nebo krémovém provedení - na benutě si najdete svého favorita a dostanete ho rychle a pohodlně až ke dveřím. Přejeme příjemné prohlížení a nakupování!