Přeskočit na hlavní obsah
Doprava zdarma: aktuálně cca.
 • Home>
 • cerny koberec
 • Černý koberec

  52 Produkty

  52/52 výsledky

  Černý koberec

  Černé koberce jsou pravděpodobně jedním z nejklasičtějších koberců vůbec. Jejich tmavá barva je velmi jednoduchá a prostá, což jim dodává nadčasový, elegantní půvab. Pokud je koberec černý, lze jej kombinovat s nábytkem a bytovými doplňky v téměř jakékoli barvě. Černé koberce vypadají dobře téměř v každém obytném prostoru - ať už jako koberec před kuchyní, nebo jako útulná podložka v koupelně. Pouze v malých místnostech by černé koberce raději neměly být umístěny, protože by vytvářely tmavé a nepříjemné prostředí. Koberce v béžové barvě nebo bílé; barvě jsou proto vhodnější do malých místností, protože díky světlému odstínu působí větší a otevřenější.

  Koupit černé koberce online

  Objevte černé koberce online na benuta a nechte se inspirovat širokou škálou vzorů a materiálů. S jednobarevným kobercem můžete vytvořit obzvláště jednoduchou a zároveň mimořádně elegantní atmosféru bydlení. Hravý vzhled lze naopak vytvořit pomocí individuálních vzorů koberců: geometrické motivy, ornamentální vzory a květinové dekorace jsou jen některé z mnoha možností. Různé materiály však také propůjčují koberci v černé barvě určitou strukturu, a tím i nezaměnitelný charakter. Pokud je černý koberec utkán z odolného sisalu, je obzvláště snadno čistitelný a robustní. Příjemná vlněná vlákna zase poskytují přirozenou útulnost a hřejivý pocit na nohou. Pokud hledáte dokonalou rovnováhu mezi tmavými a světlými tóny, určitě najdete krásný kousek mezi našimi černobílými koberci nebo béžovo-černými koberci.

  Elegantní kombinace černých koberců

  Na benutě si můžete vybrat z široké nabídky černých koberců, ať už hledáte černý koberec s krátkým vlasem, černý koberec chevron nebo robustní černý venkovní koberec. Černá barva se dá velmi dobře kombinovat téměř se všemi barvami a zejména s růžovými koberci. Díky krátkým dodacím lhůtám a dopravě zdarma může černý podlahový doplněk brzy ozdobit váš domov.