Přeskočit na hlavní obsah
Doprava zdarma: aktuálně cca.
 • Home>
 • cernobile koberce
 • Černobílé koberce

  95 Produkty

  95/95 výsledky

  Černobílé koberce: vizuální akcenty pro každý styl

  Černobílé koberce nikdy nevyjdou z módy - vždy vypadají elegantně a moderně a svým klasickým šarmem obohatí každý obytný prostor. Díky jednoduchým barevným tónům, které svou kombinací vytvářejí zvláštní kontrast, jsou černobílé koberce opravdovou pastvou pro oči. Toto kontrastní barevné provedení se uplatní nejen na koberci s vysokým vlasem, ale také na koberci s krátkým vlasem. Nezáleží na tom, zda je interiér jednoduchý nebo barevný, černobílý koberec jej vždy zvláštním způsobem doplní.

  Objevte obrovský výběr na benuta

  Zkrášlete svůj domov černobílým kobercem a vytvořte okouzlující a luxusní atmosféru. Kromě našich černobílých vzorů u nás najdete i mnoho dalších jednobarevných koberců v odstínech, jako je modrá nebo hnědá. Krása všech těchto barevných odstínů spočívá v tom, že se dají snadno kombinovat s jakýmkoli stylem interiéru a dodají vašim čtyřem stěnám to pravé. Prohlédněte si nyní online a objevte svého favorita pro každou místnost:

  • Venkovní: Venkovní koberec v černobílé barvě je ideální pro jakýkoli venkovní prostor. Ať už na balkon, na terasu nebo na zahradu: černobílý vzhled černobílého venkovního koberce lze dokonale zkombinovat s jakýmkoli stylem - od boho atmosféry až po skandinávské vzory.

  • Předsíň: Koberec do předsíně dodá vašemu vstupnímu prostoru živost. Zde se hodí zejména černobílé modely, které jsou omyvatelné.
   Kuchyně: Černobílý koberec v kuchyni se hodí k barevnému nábytku, ale také k obyčejným kuchyňským linkám v krémové, bílé nebo modré barvě.

  • Obývací pokoj a jídelna: Černobílý koberec v obývacím pokoji a jídelně vám dodá pocit pohodlí. Ať už kulatý, nebo čtvercový - vyberte si styl, který se k vám a vašemu interiéru dokonale hodí.

  • Ložnice: Také v ložnici se černobílý koberec k posteli postará o útulnost a pohodový začátek dne. Vypadá stylově a zároveň chrání vaše nohy před chladem.

  Designová rozmanitost černobílých koberců

  Černobílý koberec však nepřitahuje pozornost pouze svými kontrastními barevnými odstíny - originální vzory a motivy dodávají černobílému koberci také osobitý charakter. Vzory černobílého koberce jsou velmi rozmanité: často je zdobí geometrické vzory nebo zvířecí potisky a vždy vytvářejí stylovou atmosféru. Díky různým tvarům jsou k dispozici jako černé a bílé kobercové běhouny nebo kulaté koberce a lze je tak použít v jakémkoli obytném prostoru.

  Správná kombinace černobílých koberců

  Stejně jako černý koberec lze i černobílé koberce nenápadně kombinovat s celou řadou dalších barev. Černobílé koberce ladí s nábytkem a bytovými doplňky v různých barvách. Se zeleným kobercovým běhounem lze obzvláště zdůraznit kontrastní efekt se světlými barvami. Tato kombinace zdůrazňuje kontrastní tón černobílého koberce obzvláště osobitým způsobem. Originální akcent místnosti dodá kombinace černobílého koberce se světlými barvami.