Přeskočit na hlavní obsah
Doprava zdarma: aktuálně cca.
 • Home>
 • zeleny koberec
 • Zelený koberec

  101 Produkty

  101/101 výsledky

  Zelený koberec v mnoha skvělých barevných odstínech

  Zelený koberec  nechá do vašeho domova zavítat jaro - a to kdykoli během roku! Odstíny zelené jsou stejně rozmanité jako sama příroda a v závislosti na odstínu vytvářejí individuální atmosféru.Světle zelené koberce poskytují přirozenou svěžest,tmavě zelené koberce pro nádech elegance a mátově zelené koberce pro jemné barevné akcenty.

  Kombinování zelených koberců

  Pokud je koberec zelený, ladí s nábytkem a bytovými doplňky v různých barvách. Se zeleným běhounem na koberec lze obzvlášť krásně zdůraznit kontrastní efekt se světlými barvami, jako je například béžová. Tato kombinace zvýrazňuje přirozený nádech zelených koberců obzvlášť osobitým způsobem. Místnost získá originální nádech, když se žlutá barva zkombinuje se zeleným kobercem - tím se obzvlášť dobře zvýrazní živý charakter zeleného odstínu. Zelený venkovní koberec na balkoně, terase nebo v zahradě vnese do venkovního prostoru přírodní kouzlo.

  Trend: akcenty s kulatými koberci v zelené barvě


  Nastavte jarní akcenty s kulatým a zeleným kobercem. Vneste do svého domova přírodu a vytvořte živou a svěží atmosféru, abyste se cítili dobře a odpočívali. Zelené kulaté koberce se skvěle hodí pro kombinaci v každé místnosti - ať už v dětském pokoji, ložnici nebo obývacím pokoji. Objevte naše rozmanité vzory online a proklikejte se kulatými koberci v zelené barvě s palmovými nebo květinovými vzory, roztomilými dětskými motivy a různými odstíny zelené. Od mátově zelené přes sytě jablečně zelenou až po nadčasové olivové tóny. Kromě moderních stylů zde najdete také vintage koberce v zelené barvě. Klasické modely s orientálními motivy a květinovými vzory lze různě kombinovat: Koberec v kulaté a zelené barvě vypadá dobře jak v minimalistickém interiéru, tak s industriálním nábytkem.

  Zelené koberce ve velkém výběru

  Ať už hledáte kulatý trávově zelený koberec s vysokým vlasem nebo nenápadnou koupelnovou předložku ve světle zelené barvě, nabídka zelených koberců, které můžete zakoupit online na benutě, je velmi široká. Abyste se rozhodli správně a trvale, měli byste mít od začátku jasno v tom, který koberec je pro váš domov nejvhodnější. Za tímto účelem byste se měli zamyslet nad tvarem, materiálem, motivem a velikostí velkého podlahového doplňku a zvážit, jaký efekt mohou a mají mít speciální rozměry ve vaší místnosti. Cena moderního nebo klasického koberce se může značně lišit v závislosti na typu výroby, materiálu, velikosti a značce. Obzvláště oblíbené jsou například levné a kvalitní koberce Whisper a Tosca. Zejména v oblasti vintage jsou obzvláště oblíbené koberce türkisen, které mohou být další možností pro zelený koberec 

  Nechte se ještě dnes inspirovat naší obrovskou nabídkou a najděte si dokonalý kousek pro svůj domov. Kromě různých odstínů v zelené barvě najdete na internetu také mnoho dalších obyčejné koberce v modré, hnědé, černobílé a dalších barvách. Užijte si prohlížení!

  Skvělý výběr barev: Mátově zelená, jablečně zelená a další

  Zelenou barvu lze různě kombinovat a je skutečně univerzální. Přírodní tóny vnesou do vašeho domova svěžest a živost a pozvou vás i vaše hosty k odpočinku. Například koberec v mátově zelené barvě vypadá skvěle v dětském pokoji. Sladký pastelový kousek dodá místnosti hravý nádech. Koberec v mátové barvě můžete použít také v předsíni a vytvořit tak příjemný vstupní prostor. Zkombinujte jej s několika rostlinami a doplňky, jako jsou nástěnné dekorace nebo vázy, aby prostor působil útulněji. Kromě mátově zelených koberců najdete na benutě také varianty v jedlově zelené, jablečně zelené nebo limetkově zelené barvě. Tmavší odstíny se hodí zejména do ložnice, protože do místnosti vnesou klid.

  Prohlédněte si online a objevte zelené koberce v různých barevných odstínech a s různými potisky. Najdete zde koberce v barvách

  • Roztomilé pastelové zelené tóny

  • Jablečně zelená

  • Mátově zelená

  • Tmavě borovicově zelená

  • Klasická nefritově zelená

  • a mnoho dalších!

  Koupit koberce v rozměru online levně

  Kupte si zelené koberce levně online na benutě ještě dnes. V našem internetovém obchodě s koberci nabízíme bezkonkurenční poměr ceny a kvality a zaručujeme vám výjimečné poradenství. U nás téměř jistě najdete ten správný model zeleného koberce podle svého vkusu.