Přeskočit na hlavní obsah
Doprava zdarma: aktuálně cca.
 • Home>
 • zeleny koberec
 • Zelený koberec

  91 Produkty

  91/91 výsledky

  Zelený koberec

  Zelený koberec  nechá do vašeho domova zavítat jaro - a to kdykoli během roku! Odstíny zelené jsou stejně rozmanité jako sama příroda a v závislosti na odstínu vytvářejí individuální atmosféru.Světle zelené koberce poskytují přirozenou svěžest,tmavě zelené koberce pro nádech elegance a mátově zelené koberce pro jemné barevné akcenty.

  Kombinování zelených koberců

  Pokud je koberec zelený, ladí s nábytkem a bytovými doplňky v různých barvách. Se zeleným kobercem Läufer  lze obzvlášť krásně zdůraznit kontrastní efekt se světlými barvami, jako je například béžová. Tato kombinace zvýrazňuje přirozený nádech zelených koberců obzvlášť osobitým způsobem. Místnost získá originální nádech, když se žlutá barva zkombinuje se zeleným kobercem - tím se obzvlášť dobře zvýrazní živý charakter zeleného odstínu.

  Trend: akcenty s kulatými koberci v zelené barvě


  Nastavte jarní akcenty s kulatým a zeleným kobercem. Vneste do svého domova přírodu a vytvořte živou a svěží atmosféru, abyste se cítili dobře a odpočívali. Zelené kulaté koberce se skvěle hodí pro kombinaci v každé místnosti - ať už v dětském pokoji, ložnici nebo obývacím pokoji. Objevte naše rozmanité vzory online a proklikejte se kulatými koberci v zelené barvě s palmovými nebo květinovými vzory, roztomilými dětskými motivy a různými odstíny zelené. Od mátově zelené přes sytě jablečně zelenou až po nadčasové olivové tóny. Kromě moderních stylů zde najdete také vintage koberce v zelené barvě. Klasické modely s orientálními motivy a květinovými vzory lze různě kombinovat: Koberec v kulaté a zelené barvě vypadá dobře jak v minimalistickém interiéru, tak s industriálním nábytkem.

  Zelené koberce ve velkém výběru

  Ať už hledáte kulatý trávově zelený koberec s vysokým vlasem nebo nenápadnou koupelnovou předložku ve světle zelené barvě, nabídka zelených koberců, které můžete zakoupit online na benutě, je velmi široká. Abyste se rozhodli správně a trvale, měli byste mít od začátku jasno v tom, který koberec je pro váš domov nejvhodnější. Za tímto účelem byste se měli zamyslet nad tvarem, materiálem, motivem a velikostí velkého podlahového doplňku a zvážit, jaký efekt mohou a mají mít speciální rozměry ve vaší místnosti. Cena moderního nebo klasického koberce se může značně lišit v závislosti na typu výroby, materiálu, velikosti a značce. Obzvláště oblíbené jsou například levné a kvalitní koberce Whisper a Tosca. Zejména v oblasti vintage jsou obzvláště oblíbené koberce türkisen, které mohou být další možností pro zelený koberec 

  Nechte se ještě dnes inspirovat naší obrovskou nabídkou a najděte si dokonalý kousek pro svůj domov. Kromě různých odstínů v zelené barvě najdete na internetu také mnoho dalších obyčejné koberce v modré, hnědé, černobílé a dalších barvách. Užijte si prohlížení!

  Koupit koberce v rozměru online levně

  Kupte si zelené koberce levně online na benutě ještě dnes. V našem internetovém obchodě s koberci nabízíme bezkonkurenční poměr ceny a kvality a zaručujeme vám výjimečné poradenství. U nás téměř jistě najdete ten správný model zeleného koberce podle svého vkusu.