Přeskočit na hlavní obsah
Doprava zdarma: aktuálně cca.
 • Home>
 • modry koberec
 • Modrý koberec

  207 Produkty

  207/207 výsledky

  Modrý koberec: jemný barevný nádech pro váš domov

  Modrý koberec sází barevné akcenty jako barevný koberec a díky svému přírodnímu zabarvení působí obzvlášť mladistvě a povzbudivě. Vzhledem k tomu, že jeho vzory mají rozmanitý charakter, obvykle nezáleží na tom, jaký odstín modré barvy si pro obohacení svého domova vyberete – modrý koberec působí vždy pozitivně, přátelsky, a je proto vhodný pro realizaci jakéhokoli nápadu na bydlení. Námořnickou atmosféru lze například skvěle šířit pomocí modrých koupelnových předložek nebo koberce ve světle modré barvě. Modrý koberec je také ideálním doplňkem do pracovny: šíří uvolňující atmosféru, která podporuje soustředění a vytváří příjemnou pracovní atmosféru.

  Tyto a mnoho dalších koberců v jednobarevných barvách najdete v našem internetovém obchodě. Prohlédněte si nyní náš obrovský sortiment a nechte se inspirovat. Bavte se!

  Správný způsob, jak kombinovat modré koberce

  Pokud je koberec modrý, můžete ho kombinovat s nábytkem a bytovými doplňky v různých barvách. Můžete dát volný průchod své kreativitě a dokonce sladit různé odstíny modré. Osvěžující kontrast vznikne, když vedle sebe postavíte tmavě modrou zářivě bílou. Stejně jako žlutý koberec se i modrý koberec dobře kombinuje s chladnou šedou a vytváří uvolněnou atmosféru. Zvláštní atrakcí jsou naše mimořádně krásné klasické koberce v modré barvě, jako jsou modré perské koberce a také koberce Gabbeh. Zejména u klasických koberců ve vintage stylu modrá se často jeví jako ideální barva, kterou nemůžete nic zkazit.

  Tipy pro styling benuta pro modré koberce

  Modrá je skvělá barva, je méně neutrální než béžová nebo krémová, ale zároveň nenastavuje příliš barevný akcent. Je ideální volbou pro každého, kdo chce mít vzrušující vzhled, kterého se nemůže nabažit. Vyberte si svůj oblíbený modrý koberec v internetovém obchodě benuta a vytvořte atmosféru v několika jednoduchých krocích:

  • V obývacím pokoji: Do této místnosti doporučujeme útulný, měkký koberec v modré barvě s vysokým vlasem, jako jsou naše modely DAVE nebo WHISPER. Vyzařují útulnou atmosféru mezi vašimi čtyřmi stěnami a vy i vaši hosté budete chodit po vzduchu. Modré odstíny vypadají obzvlášť skvěle s pohovkou v šedé nebo krémové barvě.

  • V ložnici: Modrý koberec s hlubokým vlasem je skvělou volbou také v ložnici, kde zajistí útulný a jemný začátek dne. Kulaté modely s krátkým vlasem nebo běhouny můžete použít také jako noční koberečky. Ve vintage designu nebo s geometrickými vzory vnesou do ložnice styl a eleganci.

  • V předsíni: Zpříjemněte si vstupní prostor modrým běhounem ve vintage vzhledu nebo skvělým jednobarevným kusem. Modrá barva působí přátelsky a oživí vaši předsíň. Budete se sem rádi vracet domů.

  • Pro venkovní prostor: Ať už na balkoně, na terase nebo na zahradě - modrý venkovní koberec bude vašemu venkovnímu prostoru vždy slušet. Modrá barva připomíná moře a vnese do vašeho domova pocit štěstí.

  Obrovský výběr levných modrých koberců online

  Velký výběr modrých koberců online najdete na benutě. Máte možnost vybírat ze široké škály barevných odstínů, jako je světle modrá, tmavě modrá, tmavě modrá a mnoho dalších. To, jaký odstín modré barvy si pro svůj koberec vyberete, závisí především na tom, jak bude ve vaší domácnosti použit a s jakými dalšími bytovými doplňky bude kombinován. Kromě toho můžete samozřejmě vybírat mezi různými rozměry, materiály, tvary a typy výroby a podle svého vkusu a využití modrého koberce se rozhodnout, který modrý podlahový doplněk vás osloví nejvíce. Obzvláště oblíbené jsou modré dětské koberce, které dodají každému dětskému pokoji přímořskou atmosféru.