Přeskočit na hlavní obsah
Doprava zdarma: aktuálně cca.
 • Home>
 • modry koberec
 • Modrý koberec

  187 Produkty

  187/187 výsledky

  Modrý koberec

  Modrý koberec sází barevné akcenty jako barevný koberec a díky svému přírodnímu zabarvení působí obzvlášť mladistvě a povzbudivě. Vzhledem k tomu, že jeho vzory mají rozmanitý charakter, obvykle nezáleží na tom, jaký odstín modré barvy si pro obohacení svého domova vyberete – modrý koberec působí vždy pozitivně, přátelsky, a je proto vhodný pro realizaci jakéhokoli nápadu na bydlení. Námořnickou atmosféru lze například skvěle šířit pomocí modrých koupelnových předložek nebo koberce ve světle modré barvě. Modrý koberec je také ideálním doplňkem do pracovny: šíří uvolňující atmosféru, která podporuje soustředění a vytváří příjemnou pracovní atmosféru.

  Tyto a mnoho dalších koberců v jednobarevných barvách najdete v našem internetovém obchodě. Prohlédněte si nyní náš obrovský sortiment a nechte se inspirovat. Bavte se!

  Správný způsob, jak kombinovat modré koberce

  Pokud je koberec modrý, můžete ho kombinovat s nábytkem a bytovými doplňky v různých barvách. Můžete dát volný průchod své kreativitě a dokonce sladit různé odstíny modré. Osvěžující kontrast vznikne, když vedle sebe postavíte tmavě modrou zářivě bílou. Stejně jako žlutý koberec se i modrý koberec dobře kombinuje s chladnou šedou a vytváří uvolněnou atmosféru. Zvláštní atrakcí jsou naše mimořádně krásné klasické koberce v modré barvě, jako jsou modré perské koberce a také koberce Gabbeh. Zejména u klasických koberců ve vintage stylu modrá se často jeví jako ideální barva, kterou nemůžete nic zkazit.

  Obrovský výběr levných modrých koberců online

  Velký výběr modrých koberců online najdete na benutě. Máte možnost vybírat ze široké škály barevných odstínů, jako je světle modrá, tmavě modrá, tmavě modrá a mnoho dalších. To, jaký odstín modré barvy si pro svůj koberec vyberete, závisí především na tom, jak bude ve vaší domácnosti použit a s jakými dalšími bytovými doplňky bude kombinován. Kromě toho můžete samozřejmě vybírat mezi různými rozměry, materiály, tvary a typy výroby a podle svého vkusu a využití modrého koberce se rozhodnout, který modrý podlahový doplněk vás osloví nejvíce. Obzvláště oblíbené jsou modré dětské koberce, které dodají každému dětskému pokoji přímořskou atmosféru.