Přeskočit na hlavní obsah
Doprava zdarma: aktuálně cca.

Novinky

Produkty

  / výsledky

  Kobercové novinky: Skvělé nové styly každý týden

  Nový koberec vnese do vašeho domova útulnost, uspořádá místnosti a oživí prostor. Má také hřejivý a tlumivý účinek. Díky těmto vlastnostem jsou koberce dokonalým bytovým doplňkem. Nechte se inspirovat aktuálními novinkami ve světě koberců a vylepšete svůj domov v několika snadných krocích!

  Nové trendy v oblasti koberců

  Nastavte dekorativní akcenty pomocí krásného koberce. Aktuálními trendy v oblasti koberců jsou koberce s orientálními vzory a koberce s geometrickými vzory. Na vzestupu jsou také vintage koberce nebo koberce ve skandinávském stylu. Co se týče barev, je možné vše. Jasné pestré nebo neutrální šedé - v tomto směru se meze nekladou.

  Na benutě najdete téměř každý týden nové kousky v moderním, klasickém i módním stylu. Od koberců a polštářů až po další bytové doplňky. Jednoduše si proklikejte náš obchod a objevte nové produkty z:

  • benuta Pop

  • benuta Pure

  • benuta Nest

  • benuta Finest

  Nejnovější styly koberců pro každý obytný prostor

  Naše nové koberce jsou k dispozici v mnoha nových vzorech, barvách a materiálech. Lze je umístit do jakéhokoli obytného prostoru a optimálně začlenit do stávajícího vybavení. Moderní koberce jsou k dispozici také do předsíně nebo dětského pokojem. Stylový koberec zútulní každou místnost a dá vám možnost ukázat svou osobnost.

  Chcete si koupit krásný koberec online? Pak je pro vás internetový obchod benuta tím pravým místem. Vyberte si některou z našich stylových kobercových novinek právě teď.